Świeca

i

Autor: Pexels

Kocierzew. Uwielbiany przez uczniów nauczyciel zabity przez koronawirusa. Słowa pożegnania łamią serce

2020-11-05 8:10

Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Południowym (pow. łowicki) pogrążona w żałobie. Zmarł nauczyciel WF-u, który zakażony był koronawirusem. Uczył w tej szkole ponad 20 lat. Przez uczniów i nauczycieli wspominany jest jako wspaniały wychowawca i wartościowy człowiek.

O śmierci Artura Kurczaka, Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Południowym informuje w mediach społecznościowych. Mężczyzna był nauczycielem WF-u i związany był ze szkołą od ponad 20 lat. Jak czytamy na portalu www.lowicz24.eu, nauczyciel był zakażony koronawirusem i od jakiegoś czasu przebywał na zwolnieniu. Zmarł w wieku 50 lat.

ZOBACZ: Koronawirus w Polsce: ile zakażeń dzisiaj (5.11)? Jaki jest stan zachorowań w woj. łódzkim? KOLEJNY REKORD! [DANE]

Cała szkoła pogrążona jest w żałobie. Uczniowie, jak i kadra nauczycielska jeszcze nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

"Jeden z najlepszych nauczycieli", "Świetny człowiek, zawsze uśmiechnięty, miał super kontakt z młodzieżą", "Tak wspaniały nauczyciel. Wartościowy człowiek" - mówią o nim ci, którzy go znali.

Pogrzeb ratownika medycznego z Bydgoszczy

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie: