Kumpel trafił go maczetą w głowę. Może pójść za kratki na 5 lat

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Kumpel trafił go maczetą w głowę. Może pójść za kratki na 5 lat

2022-02-23 14:17

Kiedy na policję wpłynęła informacja, że do szpitala w Brzezinach trafił ranny mężczyzna, kryminalni natychmiast zaczęli ustalać szczegóły zdarzenia. Szybko okazało się, że rana głowy powstała w wyniku ciosu maczetą, a w sprawie zatrzymano znajomego mężczyzny.

Trzy dni temu, tuż przed północą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach zostali poinformowani, że do szpitala w Brzezinach trafił ranny mężczyzna. "Obrażenia, jakie miał na ciele wskazywały, że został uderzony ostrym narzędziem i pobity. Kryminalni natychmiast zaczęli działać i ustalać, jak doszło do zdarzenia" - podaje sierż. sztab. Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Horror w "chińczyku" na łódzkich Bałutach. Klient baru postrzelił mężczyznę w twarz

"Okazało się, że w nocy 19 lutego, w miejscowości Katarzynów w gminie Koluszki, doszło do nieporozumienia między dwoma znającymi się mężczyznami. Jeden z nich został zraniony maczetą w głowę i pobity" - informuje policjantka.

Tragedia w rzeszowskim więzieniu. Nie żyje 39-letnia psycholog

Wkrótce policja zapukała do drzwi 40-letniego mieszkańca gminy Koluszki. Policjanci zabezpieczyli maczetę, którą się posłużył. W przeszłości mężczyzna miał już konflikty z prawem. Został natychmiast zatrzymany i usłyszał już zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu, za co grozi do 5 lat więzienia. 40-latek ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i dozór policyjny.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany