Łódź: Karambol w tunelu w centrum miasta! Cztery kolizje całkowicie zablokowały przejazd, są ranni!

i

Autor: mj-s Łódź: Karambol w tunelu w centrum miasta! Cztery kolizje całkowicie zablokowały przejazd, są ranni! (fot. poglądowe)

Łódź: Karambol w tunelu w centrum miasta! Cztery kolizje całkowicie zablokowały przejazd, są ranni!

2021-02-02 9:57

Zablokowana tunel na trasie W-Z w kierunku al. Włókniarzy! Trawa akcja usuwania pojazdów, które uczestniczyły łącznie w czterech kolizjach. Do zdarzenia doszło we wtorek (2 lutego), przed godziną 9.00. W centrum Łodzi występują utrudnienia, a służby wywożą uszkodzone samochody lawetami.

W tunelu doszło w jednym czasie do aż czterech kolizji drogowych. Pierwsza z nich to efekt niedostosowania prędkości do warunków na drodze opel kierowany przez 46-latka uderzył w seata, za kierownicą którego siedział 41-letni mężczyzna.

PRZECZYTAJ: Łódzkie: Ministrant notorycznie okradał kościół. Jego plan w końcu spalił na panewce!

Druga kolizja, to efekt niezachowania właściwego odstępu od pojazdu poprzedzającego. Mercedes kierowany przez 36-latka uderzył w tył audi kierowanego przez 29-latka.

Kolejna kolizja to dwie stłuczki wynikające z nadmiernej prędkości i niedostosowania prędkości do warunków na jezdni . W tym przypadku zderzyły się: hyundai z passatem, a w tegoż hyundaia wjechała skoda.

CZYTAJ: ŁÓDŹ. Ukradł konwojentowi 3 miliony złotych. Jest LIST GOŃCZY [FOTO]

Jak informuje policja, szczęśliwie mimo tak dramatycznego zbiegu kilku okoliczności nikomu nic poważnego się nie stało. Do pasażerki seata trzeba było wezwać karetkę pogotowia ratunkowego. Po oględzinach kobieta pozostała na miejscu zdarzenia. Sprawcy stłuczek zostali ukarani mandatami.

POLECAMY: Pabianice: Przyjechał z towarem do marketu! Był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach!

W tej chwili ruch w tunelu w kierunku al. Włókniarzy jest zablokowany, ale wkrótce ma zostać przywrócony. Auta uczestniczące w kolizjach już są stamtąd wywożone na lawetach.

MotoOrkiestra w Węgierskiej Górce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany