Pabianice: Przyjechał z towarem do marketu! Był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach!

i

Autor: KPP Pabianice Pabianice: Przyjechał z towarem do marketu! Był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach!

Pabianice: Przyjechał z towarem do marketu! Był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach!

2021-02-02 8:41

Pabianiccy policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego, który przywiózł towar do jednego z marketów przy ulicy Myśliwskiej. Kierowca był kompletnie pijany, kiedy wysiadł z auta zataczał się, a obsługa sklepu nie mogła się z nim dogadać. Badanie alkomatem ujawniło szokujące fakty odnośnie stanu trzeźwości 48-latka. Ile wydmuchał?

Mocno niecodzienne dostarczenie towaru z finałem w policyjnym areszcie miało miejsce w miniony piątek, 29 stycznia. Po godzinie 10.00 dyżurny pabianickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na teren jednego z marketów najprawdopodobniej przyjechał nietrzeźwy dostawca towaru.

POLECAMY: NIEBEZPIECZNY POŚCIG ulicami Łodzi. 27-latek chciał uciec policji za wszelką cenę. Co miał na sumieniu?

- Z relacji zawiadamiającego wynikało, że z kierowcą jest utrudniony kontakt słowny, a dodatkowo chwiejny krok budzą spore wątpliwości. Na ulicę Myśliwską natychmiast pojechali funkcjonariusze ruchu drogowego. Szybko okazało się, że 48-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego jest kompletnie pijany. Badanie wykazało w jego organizmie 3,60 promila alkoholu - informują pabianiccy policjanci.

CZYTAJ: Groźny wypadek w Piątku. Strażacy wyciągali PIJANĄ 35-latkę ZAKLESZCZONĄ W AUDI

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Usłyszał już zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania.

PRZECZYTAJ: ŁÓDŹ. Ukradł konwojentowi 3 miliony złotych. Jest LIST GOŃCZY [FOTO]

Ohyda! Anna Mucha wystawiła na sprzedaż swoją… szparę! Chwilę wcześniej jej używała
Nasi Partnerzy polecają