Łódź. Ktoś ukradł wielkiego pająka - wizytówkę wystawy w Manufakturze! Jest nagroda

i

Autor: Policja/Wystawa Pająków

Łódź. Ktoś ukradł wielkiego pająka - wizytówkę wystawy w Manufakturze! Jest nagroda

2022-02-28 12:51

Organizatorzy wystawy pająków, która zawitała do łódzkiej Manufaktury apelują o pomoc w poszukiwaniach wielkiego pająka, który był wizytówką wydarzenia. Osoby, które przyczynią się do odnalezienia "Czarnego" mogą liczyć na nagrodę.

Edukacyjna Wystawa Pająków zawitała do łódzkiej Manufaktury na początku roku. Wraz z wydarzeniem, na rynku Manufaktury pojawił się wielki czarny pająk, będący jego wizytówkę. Pająk przymocowany był do napisu "Manufaktura". Tydzień temu (w poniedziałek, 21 lutego) organizatorzy wystawy zauważyli jego brak.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łodzianie bronią graffiti, które pojawiło się na murze zoo. "Ja bym jeszcze w ramkę oprawiła"

"Sprawa została zgłoszona na policję, jednak liczymy, że porywacz się zreflektuje i zwróci naszego przyjaciela, z wszystkimi ośmioma kończynami! Wiemy, że CZARNY sam by nie odszedł. Uwielbiał pozować do zdjęć i wskazywać drogę zagubionym turystom. Jeśli ktoś posiada cenne informacje o tym, gdzie może aktualnie przebywać – będziemy dozgonnie wdzięczni" - napisali w humorystyczny sposób organizatorzy Wystawy Pająków, którzy zaapelowali na swoim fanpage'u o pomoc w poszukiwaniach.

ZOBACZ TEŻ: ZGROZA na łódzkim Polesiu! Do mieszkania na IV piętrze wszedł... PTASZNIK [ZDJĘCIA]

Osoby, które przyczynią się do odnalezienia "Czarnego" mogą liczyć na nagrodę w postaci darmowego wejścia na wszystkie wystawy.

Wyrzucił na śmietnik olbrzymiego pająka w Dąbrowie Górniczej
Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany