Łódź. Policja poszukuje grasującego na Widzewie pedofila. Zgroza, co zrobił! Widzieliście go?

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Widzieliście go?

Łódź. Policja poszukuje grasującego na Widzewie pedofila. Zgroza co zrobił! Widzieliście go?

2022-08-09 9:17

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym. Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce przed jednym z bloków na ul. Grota Roweckiego na łódzkim Widzewie. Kojarzycie tego mężczyznę? Widzieliście go?

Jak podaje policja, chodzi o zdarzenie, które miało miejsce 11 maja 2022 r. przed jednym z bloków na ul. Grota Roweckiego w Łodzi. Około godziny 16:00, "nieznany mężczyzna usiadł na ławce przy dziewczynce i zaczął ją głaskać po ramieniu, a po chwili po udzie, podnosząc jej sukienkę do góry" - podaje Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Mężczyzny do tej pory nie udało się zatrzymać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wielka Wola. Kościelny zabił księdza kostką brukową. Dlaczego to zrobił? Szokujący motyw

Oto jego rysopis: mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost około 180 cm, włosy koloru ciemny blond, krótko ostrzyżony "na jeżyka", oczy zielone. Tego dnia ubrany był w czarną koszulkę i niebieskie jeansy. Poruszał się na jaskrawo-pomarańczowym rowerze z czarnymi napisami.

Policja poszukuje sprawcy przestępstwa na tle seksualnym, grasującego na ul. Grota Roweckiego w Łodzi

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Każdy, kto rozpoznaje wizerunek sprawcy, bądź posiada informacje dotyczące przedmiotowego zdarzenia, proszony jest o kontakt z policjantem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 841 28 63 i 47 841 12 00 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Telefon alarmowy 112.

ZOBACZ TEŻ: Producent palet i jego żona spłonęli w aucie na leśnej drodze. Podejrzewane zabójstwo

Morderstwo w Bielawie. 22-letni Daniel zginął, bo morderca z kimś go pomylił.
Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE