Łódź. Śmiertelny wypadek na Tatrzańskiej (18.10). Kobieta potrącona przez rozpędzoną karetkę

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Tragiczny wypadek na łódzkim Widzewie

Wyszła zza autobusu, rozjechała ją karetka. Horror na pasach na łódzkim Widzewie

2022-10-19 12:10

Śmiertelny wypadek na ul. Tatrzańskiej w Łodzi miał miejsce we wtorek (18.10). Starsza kobieta została potrącona przez rozpędzoną karetkę pogotowia ratunkowego. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek na ul. Tatrzańskiej w Łodzi (18.10). Kobieta potrącona na przejściu przez karetkę

Do zdarzenia doszło około godziny 18.00 na ulicy Tatrzańskiej na łódzkim Widzewie. Ze wstępnych ustaleń policjantów prowadzących czynności na miejscu wypadku wynika, że 30-letni kierowca karetki, jadąc ulicą Tatrzańską w kierunku ulicy Przybyszewskiego, na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrącił 84-letnią pieszą. "Jak ustalono piesza weszła na to przejście z prawej strony, zza stojącego autobusu MPK. Niestety pomimo pomocy medycznej udzielonej natychmiast po zdarzeniu przez załogę karetki biorącej udział w tym wypadku i kolejnej już w szpitalu, kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła" - podaje Katarzyna Zdanowska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Sprawdzili trzeźwość kierującego, która nie budziła zastrzeżeń. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany