Łódź. Utrudnienia na Dąbrowskiego! Rusza remont

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. account_deleted /zdjęcie ilustracyjne

Łódź. Utrudnienia na Dąbrowskiego! Rusza remont

2022-06-22 8:18

Dziś (22 czerwca) na ulicy Dąbrowskiego w Łodzi ruszają prace remontowe. Ruch nie zostanie wstrzymany, ale nie obędzie się bez utrudnień. Oto szczegóły.

Zakres planowanych prac obejmuje wymianę nawierzchni asfaltowej na całym skrzyżowaniu ul. Lodowej z ul. Dąbrowskiego. W ramach remontu zostaną również wymienione chodniki na wysepkach pomiędzy pasami ruchu oraz krawężniki i opaski betonowe. Na północno – wschodnim narożniku skrzyżowania chodnik zyska nową kostkę.

Remont Dąbrowskiego/Lodowa, zmiany w organizacji ruchu

Podczas prac pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Ulicą Dąbrowskiego przejdziemy na wprost jednym pasem. Możliwy będzie też skręt w prawo w ul. Lodową. Nie będzie możliwości skrętu w lewo w żadnym kierunku. Natomiast jadąc ul. Lodową będziemy mieli jedynie możliwość skrętu w prawo. Pozostałe kierunki będą możliwe poprzez zawrócenie na ul. Dąbrowskiego przy Tomaszowskiej lub Ossendowskiego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łódź. Kilińskiego zamknięta dla ruchu! Od kiedy objazdy i zmiany tras MPK Łódź?

Potrącił 20-latka i uciekł. Rozwiązali zagadkę po 21 latach!

Dąbrowskiego. Zmiany MPK Łódź na trasach linii 69A, 69B i W

Dąbrowskiego. Zmiany MPK Łódź na trasach linii 69A, 69B i W

i

Autor: UMŁ

Linia 69A jadąc na Widzew pojedzie Dąbrowskiego do Tomaszowskiej, gdzie zawróci i ponownie Dąbrowskiego do Lodowej. Zmiana w podanym kierunku.

ZOBACZ: Pasaż Schillera w Łodzi do remontu! Kiedy? Co się zmieni?

Linia 69B jadąc na Widzew od skrzyżowania Lodowa / Dąbrowskiego pojedzie Dąbrowskiego, zawróci przy Tomaszowskiej i ponownie Dąbrowskiego do Lodowej. W kierunku Retkini pojedzie przez Lodową, Dąbrowskiego, zawróci przy Ossendowskiego, ponownie Dąbrowskiego do Lodowej, dalej Lodową i Ossendowskiego do Dąbrowskiego.

Linia W jadąc w kierunku ronda Broniewskiego pojedzie przez Dąbrowskiego do Ossendowskiego, gdzie zawróci i ponownie Dąbrowskiego do Lodowej swoją trasą przez Lodową, Ossendowskiego do Dąbrowskiego. Zmiana w podanym kierunku.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

Sonda
Czy denerwują Cię remonty dróg w Łodzi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany