Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. RyanMcGuire /zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

2022-06-15 14:39

Łódzki port lotniczy ogłosił dzisiaj (15 czerwca) nowe połączenia. Już wkrótce z Łodzi polecimy Ryanairem do trzech europejskich miast: Mediolanu, Alicante i Brukseli.

W środę (15 czerwca) łódzkie lotnisko ogłosiło nowości w swojej ofercie. Z Łodzi będziemy mogli polecieć do trzech kolejnych krajów: Włoch, Hiszpanii i Belgii. Mediolan-Bergamo, Alicante i Bruksela-Charleroi pojawią się w siatce połączeń zimą 2022 r. Rejsy będzie obsługiwała największy europejski przewoźnik sektora tanich linii – irlandzki Ryanair.

- Z przyjemnością ogłaszamy największy w historii rozkład lotów do Łodzi tej zimy, oferując ponad 25 lotów tygodniowo na 5 trasach, w tym 3 nowych do głównych miast Europy jak Alicante, Bruksela i Mediolan. Tego lata, Ryanair, za pośrednictwem polskiej linii lotniczej Buzz, będzie również obsługiwał loty czarterowe do Antalyi i Heraklionu 2 razy w tygodniu – mówi Ray Kelliher, dyrektor Rozwoju Siatki Połączeń Ryanair.

ZOBACZ TEŻ: Pociąg ŁKA upamiętniający "Warszyca" wyruszył w pierwszą trasę

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków

– Aby zachęcić do podróżowania do/z Łodzi w najniższych możliwych cenach tej zimy, uruchamiamy specjalną promocję na loty już od 89 zł na podróż od października 2022 do stycznia 2023 - dodaje Kelliher.

CZYTAJ TEŻ: Pływał kajakiem po ulicy. Skutki wielkiej ulewy i burzy w Wieluniu [WIDEO]

Rezerwacji miejsc w promocyjnych cenach można dokonać do piątku 17 czerwca do północy.

Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?