Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. RyanMcGuire /zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

2022-06-15 14:39

Łódzki port lotniczy ogłosił dzisiaj (15 czerwca) nowe połączenia. Już wkrótce z Łodzi polecimy Ryanairem do trzech europejskich miast: Mediolanu, Alicante i Brukseli.

W środę (15 czerwca) łódzkie lotnisko ogłosiło nowości w swojej ofercie. Z Łodzi będziemy mogli polecieć do trzech kolejnych krajów: Włoch, Hiszpanii i Belgii. Mediolan-Bergamo, Alicante i Bruksela-Charleroi pojawią się w siatce połączeń zimą 2022 r. Rejsy będzie obsługiwała największy europejski przewoźnik sektora tanich linii – irlandzki Ryanair.

- Z przyjemnością ogłaszamy największy w historii rozkład lotów do Łodzi tej zimy, oferując ponad 25 lotów tygodniowo na 5 trasach, w tym 3 nowych do głównych miast Europy jak Alicante, Bruksela i Mediolan. Tego lata, Ryanair, za pośrednictwem polskiej linii lotniczej Buzz, będzie również obsługiwał loty czarterowe do Antalyi i Heraklionu 2 razy w tygodniu – mówi Ray Kelliher, dyrektor Rozwoju Siatki Połączeń Ryanair.

ZOBACZ TEŻ: Pociąg ŁKA upamiętniający "Warszyca" wyruszył w pierwszą trasę

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków

– Aby zachęcić do podróżowania do/z Łodzi w najniższych możliwych cenach tej zimy, uruchamiamy specjalną promocję na loty już od 89 zł na podróż od października 2022 do stycznia 2023 - dodaje Kelliher.

CZYTAJ TEŻ: Pływał kajakiem po ulicy. Skutki wielkiej ulewy i burzy w Wieluniu [WIDEO]

Rezerwacji miejsc w promocyjnych cenach można dokonać do piątku 17 czerwca do północy.

Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE