Sukcesja - wizualizacje

i

Autor: Wizualizacje Sukcesji Sukcesja - wizualizacje

Łódzka Sukcesja: zamknięcie galerii to nie koniec kina, kręgielni, siłowni! Kiedy otwarcie IV piętra?

2020-08-05 8:49

Łódzka Sukcesja została zamknięta wraz z końcem czerwca. Od początku było wiadomo, że znajdujące się tam kino Helios, kręgielnia Król Kul oraz siłownia FitFabric chcą dalej działać. Na decyzję trzeba było jednak poczekać. Działać będzie całe IV piętro Sukcesji. Co dokładnie? Od kiedy? Sprawdźcie szczegóły.

W kwietniu sąd ogłosił upadek Fabryki Biznesu, czyli inwestora Sukcesji, a wraz z końcem czerwca centrum przestało działać. Najemcy znajdujących się na IV piętrze kina Helios, kręgielni Król Kul oraz siłowni FitFabric, od początku zapowiadali, że chcą dalej działać w Sukcesji. Po ogłoszeniu upadłości wszelkie decyzje podejmowała rada wierzycieli. Przedstawione przez najemców argumenty poskutkowały i zaowocowały uchwałą zezwalającą na ich dalszą działalność.

ZOBACZ TEŻ: Trwają prace w Pasażu Róży. Najpiękniejsze podwórko w Łodzi zostanie przedłużone!

Zgodnie z nią, zarówno kino Helios w Sukcesji, jak i kręgielnia Król Kul oraz siłownia FitFabric, mogą ponownie zostać otwarte, wraz z dniem 7 sierpnia 2020 r. (piątek).

- Dziękujemy za liczne pozytywne wiadomości, które przesyłaliście do nas przez cały okres zamknięcia kina. Dzięki Wam nie poddaliśmy się i zawalczyliśmy o kino Helios w galerii Sukcesja - czytamy w komunikacie. - Z największą radością informujemy, że już w piątek, 7 sierpnia, planujemy ponownie przywitać Was niesamowitą atmosferą, bogatym repertuarem i nowymi projektami specjalnymi, a także… super atrakcyjnymi cenami! - zapowiada Helios.

Osobne wejście na IV piętro Sukcesji znajduje się z boku centrum, od strony akademików.

Należy pamiętać, że w obiekcie obowiązują procedury sanitarne, w tym nakaz zasłaniania nosa i ust czy dezynfekcja rąk, a także zachowywanie dystansu.

Przetarg na sprzedaż Sukcesji ma się odbyć jeszcze w tym roku. Cena wywoławcza to ponad 100 mln zł.

Na dachu galerii w centrum Rzeszowa otwarto pasiekę