Łódzka Sukcesja znowu będzie otwarta! Jakie są plany?

i

Autor: materiały prasowe

Łódzka Sukcesja znowu będzie otwarta! Jakie są plany?

2021-12-02 13:03

Po ponad roku od zamknięcia, łódzka Sukcesja znowu się otwiera. Tym razem jednak w zupełnie innej odsłonie. Rada wierzycieli zgodziła się na zorganizowanie w galerii handlowej kilku wydarzeń. Oto szczegóły.

Łódzka Sukcesja została zamknięta wraz z dniem 30 czerwca 2020 r. Początkowo niepewny był los znajdującego się na ostatnim piętrze galerii kina, jednak rozmowy z syndykiem przebiegły pomyślnie i kino Helios pozostaje otwarte. Los Sukcesji wciąż jest niepewny - od roku nikt nie chce kupić centrum. Odbyło się już pięć przetargów, a cena wywoławcza z początkowej: 126 mln zł spadła do 80 mln zł. Zanim dojdzie do kolejnego przetargu, rada wierzycieli zgodziła się na zorganizowanie... targów. W najbliższy weekend, 4-5 grudnia, w Sukcesji odbędzie się Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości. Jak mówią organizatorzy, giełda miała odbyć się w hali Expo, jednak epidemia pokrzyżowała szyki i w tamtym miejscu mieści się teraz tymczasowy szpital covidowy. Wybór padł na Sukcesję, która ma zarówno odpowiednią powierzchnię, jak i warunki sanitarne oraz duży parking.

CZYTAJ TEŻ: MPK Łódź. Horrendalne podwyżki cen biletów. Zwalają z nóg!

Emeryci pokłócili się o DROŻYZNĘ na bazarze. Czy tarcza ANTYINFLACYJNA PiS uratuje Polaków? | KOMENTERY

To nie koniec "działalności" Sukcesji. Jak potwierdza syndyk, na styczeń 2022 r. zaplanowane są trzy kolejne wydarzenia. Pieniądze z wynajmu powierzchni zostaną przeznaczone na koszty działalności centrum.

Co ciekawe, Sukcesja udostępnia także swój parking, oferując miejsca parkingowe odwiedzającym centrum łodzianom. Obowiązywać będą opłaty jednorazowe oraz abonamentowe.

Sonda
Czy chcielibyście, żeby centrum handlowe Sukcesja znowu zaczęło działać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany