Łódzkie: Rozstawił W DOMU NAMIOT i hodował marihuanę [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódzkie: Rozstawił W DOMU NAMIOT i hodował marihuanę [ZDJĘCIA]

2020-12-14 8:31

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 52-latek, który w gminie Zapolice koło Zduńskiej Woli, w domowym zaciszu uprawiał marihuanę. Oprócz tego, policja znalazła u niego alkohol bez polskich znaków akcyzy.

Stróże prawa wpadli na trop plantacji zlokalizowanej na terenie gminy Zapolice i kilka dni temu zorganizowali akcję. Jak się okazało, 52-letni mężczyzna, w domowym zaciszu, zorganizował plantację marihuany. Hodowla prowadzona była w specjalnym namiocie i wyposażona w specjalistyczny sprzęt.

CZYTAJ TEŻ: PRZEZ ZALEDWIE KILKA DNI 8 sprawców z nakazem opuszczenia mieszkania! Tak działa w Łódzkiem USTAWA ANTYPRZEMOCOWA!

- Policjanci zabezpieczyli łącznie 21 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu oraz sprzęt służący do ich uprawy. Były to między innymi lampy, wentylatory, filtry oraz specjalistyczne nawozy do roślin tropikalnych. Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, kryminalni znaleźli ponad 300 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Alkohol znajdował się w plastikowych butelkach popakowanych w kartony - opisuje policja.

52-letni mieszkaniec gminy Zapolice wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. Został zatrzymany i odpowie za uprawę marihuany oraz posiadanie alkoholu bez polskich znaków akcyzy, za co grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia. Decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Ktoś wyrzucił te śliczne kuleczki na śmietnik. Schronisko ma twardy orzech do zgryzienia

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl.