Masakra na drodze między Łęczycą, a Krośniewicami. Osobówka wbiła się w TIRa! Jedna osoba nie żyje!

2021-03-03 9:17 mj-s
Masakra na drodze między Łęczycą, a Krośniewicami. Osobówka wbiła się w TIRa! Jedna osoba nie żyje!
Autor: KPP Łęczyca Masakra na drodze między Łęczycą, a Krośniewicami. Osobówka wbiła się w TIRa! Jedna osoba nie żyje!

Łódzkie. Śmiertelny wypadek między Łęczycą a Krośniewicami. Jedna osoba zginęła. Na wysokości miejscowości Ogrodzona, na DK nr 91, w środę (3 marca) nad ranem doszło do czołowego zderzenia osobówki z TIRem. Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu audi, który uderzył w jadącą na przeciwległym pasie ciężarówkę. Osobówka była tak zmiażdżona, że wstępnie trudno było pokreślić nie tylko model pojazdu, ale nawet poszczególne jego części!

Do wypadku doszło na 297 kilometrze drogi krajowej 91. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego straży pożarnej w Łęczycy tuż przed godziną 3.00.

CZYTAJ: 27-latek zrobił sobie rajd po stacjach benzynowych. Jednego dnia UKRADŁ 200 LITRÓW paliwa!

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierowca samochodu osobowego, jadąc od strony Łęczycy w kierunku Krośniewic z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarówką. Siła zderzenia była na tyle duża, że potężna Scania wypadła z drogi, przejechała przez głęboki rów i zatrzymała się w polu.

PRZECZYTAJ: Łódzkie. Szpital w Łęczycy nie przyjął zgwałconej dziewczynki

41-letni kierujący osobówką zmarł na miejscu. Audi podróżował także pasażer, 33-latek, podobnie, jak 48-letni kierowca TIRa zostali przewiezieni do łęczyckiego szpitala. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku wyjaśnia prokuratura rejonowa w Łęczycy. Obecnie na krajowej 91., w miejscu wypadku, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

POLECAMY: Horror w centrum Łodzi. Skatował kolegę i zostawił go na pewną śmierć [WIDEO, FOTO]

Masakra na drodze między Łęczycą, a Krośniewicami. Osobówka wbiła się w TIRa! Jedna osoba nie żyje!
Autor: KPP Łęczyca
WŚCIEKŁY DZIK rozszarpał na strzępy nogę przechodnia! PADŁY STRZAŁY! Dramatyczne chwile w Zabrzu