PILNE: Groźny wypadek na 6 Sierpnia w Łodzi. PRZEWRÓCONE NA BOK auto blokuje ulicę! [FOTO]

2021-02-23 12:21

Uwaga kierowcy, spore utrudnienia w centrum Łodzi! Dziś (23.02) przed południem na ulicy 6 Sierpnia doszło do wypadku. Zderzyły się dwa auta osobowe, jedno z nich zostało przewrócone na bok. Na miejscu są wszystkie służby.

AKTUALIZACJA: Kierowca przewróconego forda został poszkodowany i trafił do szpitala. Jak opisuje policja przebieg wypadku, jadący hyundaiem 79-latek, jadący ulicą Pogonowskiego, dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą 6 Sierpnia, nie zatrzymał się przed znakiem STOP i doprowadził do zderzenia z fordem, który przewrócił się na bok.

O wypadku na 6 Sierpnia poinformowała jako pierwsza Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Do zdarzenia doszło we wtorek (23.02) przed godz. 12:00.

Na miejscu pracują służby.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ. Chodził po mieście i ATAKOWAŁ przypadkowych ludzi. Ofiarami GŁÓWNIE KOBIETY!

Tymczasem kierowca BMW, który w sobotni (20.02) wieczór spowodował karambol na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej, wczoraj usłyszał prokuratorskie zarzuty. Przypomnijmy, 28-latek, jadąc al. Jana Pawła II od strony ul. Pabianickiej w kierunku centrum, w niewyjaśnionych okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem. BMW zjechało na przeciwległe pasy ruchu i zderzyło się z sześcioma innymi pojazdami. W wyniku zdarzenia, pięć osób trafiło do łódzkich szpitali. 28-latkowi grozi do 8 lat za kratkami [CZYTAJ WIĘCEJ...].

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Rutkowski zaangażowany w sprawę oskarżenia o molestowanie w przedszkolu w Babiczkach. Awantura na konferencji! [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany