Pogoda w Łodzi na najbliższe dni. Kiedy kolejne opady śniegu? [PROGNOZA POGODY]

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Free-Photos

Pogoda w Łodzi na najbliższe dni. Kiedy kolejne opady śniegu? [PROGNOZA POGODY]

2021-03-09 9:04

Mówi się, że "w marcu jak w garncu", a potwierdza to długoterminowa prognoza pogody dla Łodzi. Ten tydzień rozpoczął się lekkimi opadami śniegu, a zimno zmusiło do ponownego sięgnięcia po czapki i rękawiczki. Jaka będzie pogoda w najbliższych dniach? Czy i kiedy popada jeszcze śnieg? Sprawdźcie szczegóły.

We wtorek (9.03) w Łodzi na termometrach w ciągu dnia 2°C. Zachmurzenie umiarkowane, wiatr słaby, ciśnienie: 1023 hPa, a biomet korzystny. Jednym słowem nie ma na co narzekać, prócz małej ilości słońca. To jednak nieco mocniej zaświeci w środę (10.03). Według synoptyków tego dnia niebo będzie prawie bezchmurne. Słupki rtęci wskażą jeden stopień więcej, czyli 3°C - taką temperaturę zobaczymy na termometrach i taką odczujemy. Wiatr słaby, ciśnienie: 1023 hPa, biomet korzystny. Temperatura w nocy -4°C.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ. Tego się nie spodziewali! Podczas remontu parku trafiono na INTERESUJĄCE ZNALEZISKA!

Znowu chłodniej będzie w czwartek (11.03). Mimo, że na termometrach w ciągu dnia zobaczymy 4°C, to temperatura odczuwalna będzie dużo niższa i wyniesie -2°C. To za sprawą wiatru, który tego dnia będzie wiać ze średnią prędkością 36 km/h, a w porywach osiągnie prędkość nawet 60 km/h. Może popadać. Ciśnienie: 1012 hPa, biomet niekorzystny. W nocy -3°C.

Wysoki stan wody w Wiśle

W piątek również powinniśmy spodziewać się deszczu, ale będzie nieco cieplej. Słupki rtęci podskoczą do 8°C, jednak odczujemy 3°C. Wiatr w porywach będzie osiągać do 55 km/h. Ciśnienie spada, w piątek wyniesie 1010 hPa. Biomet niekorzystny. W nocy na plusie: 3°C.

Pogoda w Łodzi na weekend 13-14 marca 2021

Według prognozy pogody weekend 13-14.03 w Łodzi szykuje się deszczowy. Za sprawą wiatru może być nieprzyjemnie. W sobotę (13.03) na termometrach 7°C, ale ta odczuwalna temperatura oscylować będzie wokół 3°C. W niedzielę w dzień 6°C, jednak odczujemy dużo niższą temperaturę: 1°C. Ciśnienie leci w dół - w sobotę: 1007 hPa, w niedzielę: 1005 hPa. Przez cały weekend biomet będzie niekorzystny.

Mówi się, że "w marcu jak w garncu", a potwierdza to długoterminowa prognoza pogody dla Łodzi. Według synoptyków, w połowie kolejnego tygodnia znów możemy spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem. Przez cały czas będzie chłodno.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany