SIERADZ. Śmiertelny wypadek na Alei Grunwaldzkiej. Mitsubishi potrąciło kobietę na pasach. Policja SZUKA ŚWIADKÓW!

i

Autor: Policja

SIERADZ. Śmiertelny wypadek na Alei Grunwaldzkiej. Mitsubishi potrąciło kobietę na pasach. Policja SZUKA ŚWIADKÓW!

2020-11-18 11:36

Wypadek na Alei Grunwaldzkiej w Sieradzu miał miejsce we wtorek, 17.11.2020 r. 68-letni kierowca jadący mitsubishi potrącił na pasach kobietę. 69-latka poniosła śmierć na miejscu. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Policja szuka świadków zdarzenia.

Wypadek na Alei Grunwaldzkiej w Sieradzu wydarzył się 17 listopada 2020 r. po godz. 17:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od ul. Jana Pawła II 68-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, kierujący mitsubishi colt, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 68-letnia kobietę. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Niestety, pomimo wysiłku służb medycznych, piesza zmarła w wyniku poniesionych obrażeń.

CZYTAJ: ŁÓDŹ. Audi wbiło się w samochód dostawczy. Nie żyją dwie osoby. Wstrząsający FILM z wypadku [WIDEO, NOWE FAKTY]

Policjanci, z udziałem technika kryminalistyki, wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości kierowcy renault. Wynik wskazał, że był on trzeźwy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z wydziały dochodzeniowo –śledczego sieradzkiej komendy.

Sieradzka policja szuka świadków wypadku na Alei Grunwaldzkiej

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku o kontakt z policjantem prowadzącym postepowanie w godz. 7.30 – 15.30 pod numerem tel. 47 845-17-14.

jechał pod prąd na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski

Jednocześnie policja apeluje o rozsądek na drodze

- W okresie jesienno-zimowym prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwiększenie czujności i ograniczenie zaufania do innych użytkowników dróg. Przewidując nieprawidłowe zachowania pieszych lub rowerzystów można uniknąć ich potrącenia i tragedii.

Przypominamy również o obowiązku noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych w terenie niezabudowanym. Piesi to szczególna grupa uczestników ruchu. To tzw. niechronieni, gdyż o wiele bardziej niż kierowcy samochodów narażeni są na urazy, jakie niesie ze sobą wypadek lub kolizja. Dlatego powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo. Elementy odblaskowe i oświetlenie rowerów to podstawa po zmierzchu na terenach wiejskich. Bez nich kierowca może nas nie zauważyć lub zareaguje zbyt późno.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany