Skierniewice: BEZCZELNOŚĆ! Ukradli puszki z datkami na WOŚP! Wszystko się nagrało!

i

Autor: Facebook/ M. Westerlich Skierniewice: BEZCZELNOŚĆ! Ukradli puszki z datkami na WOŚP! Wszystko się nagrało!

Skierniewice: BEZCZELNOŚĆ! Ukradli z Żabki puszki WOŚP wypełnione datkami! Wszystko się nagrało! [WIDEO]

2021-01-27 20:25

Z powodu koronawirusa i braku możliwości zorganizowania tradycyjnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już kilka tygodni temu w wielu publicznych miejscach pojawiły się tzw. publiczne skarbony, do których można wrzucać datki na rzecz 29. finału WOŚP. W Skierniewicach w ciągu ostatnich dwóch dni zostały skradzione dwie takie puszki. Złodzieje wykazali się ogromną bezczelnością! W jednym z przypadków już opublikowano nagranie z monitoringu, na którym uchwycony został wizerunek złodzieja.

Do pierwszej kradzieży doszło w poniedziałek, 25 stycznia. Z Żabki przy ulicy Sienkiewicza złodziej zabrał puszkę, która stała na sklepowej ladzie, a do której datki wrzucali klienci. Na nagraniu ze sklepowej kamery, które rozchodzi się w internecie lotem błyskawicy, widać, jak młody mężczyzna dynamicznie wchodzi do sklepu, chwyta puszkę i chowa ją pod kurtkę, po czym równie szybko opuszcza sklep.

PRZECZYTAJ: Łódź NAJCZYSTSZYM MIASTEM w Polsce? Będziecie zaskoczeni wynikami tych badań!

POLECAMY: ŁÓDŹ: Myśleli, że są cwani, teraz SZUKA ICH POLICJA! Widzieliście ich? [ZDJECIA]

Sprawca najprawdopodobniej nie podejrzewał, że tą bezczelną kradzież uchwycą kamery monitoringu. Sprawa została też zgłoszona do skierniewickiej policji.

- Zgłoszenie wpłynęło z samego rana i wszczęte zostały czynności – mówi dla portalu naszemiasto.skierniewice, Robert Zwoliński z KMP Skierniewice.

Stacjonarne skarbonki WOŚP stoją w kilkudziesięciu punktach w całych Skierniewicach. Klienci sklepów, banków, instytucji i prywatnych firm mogą wrzucać do nich datki, a każda z puszek firmowana jest przez skierniewicki sztab Orkiestry.

CZYTAJ: KOSZMAR w Zduńskiej Woli: 18-latek upadł na ulicy. Okazało się, że JEST CAŁY WE KRWI

- Ta ukradziona puszka nie należała do naszego sztabu, ale do sklepu sieciowego, który również włączył się w akcję – mówi dla nasze miasto, Bartłomiej Migała, rzecznik prasowy skierniewickiego sztabu WOŚP.

Jak informuje portal lodzkie112.pl do identycznej kradzieży doszło jeszcze raz, tym razem w sklepie przy ulicy Narbutta-Łuczyńskiego. W tym przypadku złodziej bądź złodzieje uaktywnili się we wtorek, 26 stycznia.

TO WARTO WIEDZIEĆ >>> W Łodzi produkowana będzie medyczna marihuana! Potrzebni będą ludzie do pracy!

Skierniewice: BEZCZELNOŚĆ! Ukradł puszkę z datkami na WOŚP! Wszystko się nagrało!
Nasi Partnerzy polecają