Śmiertelny wypadek w m. Zalesie. 25-latek nie zauważył pieszego, ZMIÓTŁ GO dostawczakiem [ZDJĘCIA]

2020-11-30 8:22

Śmiertelny wypadek w miejscowości Zalesie (woj. łódzkie) miał miejsce 27.11.2020 r. tuż przed godz. 6:00 rano. Potworna mgła sprawiła, że 25-letni kierowca nie zauważył pieszego, śmiertelnie potrącając go autem dostawczym. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek miał miejsce na drodze powiatowej Jeżów-Budziszewice. Z dotychczasowych ustaleń policjantów i pracującego na miejscu prokuratora rejonowego wynika, że 25-letni kierujący jadąc dostawczym fiatem w kierunku Budziszewic, w rejonie skrzyżowania w miejscowości Zalesie, potrącił poruszającego się tą drogą pieszego. 69-letni mieszkaniec tej miejscowości poniósł śmierć na miejscu. - Ustalono, że w momencie zdarzenia było ciemno i panowało silne zamglenie, a pieszy nie był wyposażony w elementy odblaskowe. Kierujący fiatem był trzeźwy - podaje policja.

Okoliczności tego wypadku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim, wyjaśniają policjanci.

Do innego tragicznego wypadku doszło w weekend. Na autostradzie A1 w okolicach Kutna samochód wraz z czterema mężczyznami uderzył w biegającego po drodze łosia. Zginął 35-letni pasażer [CZYTAJ WIĘCEJ...]

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego by zachowali ostrożność na drodze oraz stosowali zasadę ograniczonego zaufania!

Katastrofa autobusu wstrząsnęła Polską. W tym Miejscu doszło do tragedii
Nasi Partnerzy polecają