TOMASZÓW MAZOWIECKI. Chciał zadźgać własną MATKĘ! Wiemy, jak się tłumaczył

2020-08-06 12:38 Dariusz Kucharski
Nożownik
Autor: PublicDomainPictures / CC0 / pixabay.com Podczas kłótni ŚMIERTELNIE raniła męża! Horror rodzinny w Stęszewie

Wystarczyła chwila, by jego matka odwróciła się do niego tyłem, a ten drań chwycił nóż i z całych sił wbił go jej w plecy. Krystian M. z Tomaszowa Mazowieckiego za usiłowanie zabójstwa może teraz spędzić w więzieniu resztę życia. Dlaczego próbował zadźgać mamę? Jego wyjaśnienia szokują. CZYTAJ PONIŻEJ.

Śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Mazowieckim. Krystian M. usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Jego matka Izabela W. z raną kłutą pleców została przewieziona karetką pogotowie do szpitala.

Jak wynika z ustaleń śledczych do próby zabójstwa doszło w nocy z 18 na 19 lipca. Według prokuratury mężczyzna próbował zabić swoją matkę, zadając jej cios nożem w plecy pod prawą łopatkę, ale zamierzonego celu nie osiągnął. Na miejsce została bowiem wezwana pomoc lekarska, a kobieta trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację ratującą życie.

Jej syn został zatrzymany przez policję i trafił przed oblicze prokuratora. Przyznał się do zarzucanego mu czyny, ale ku zdziwieniu śledczych stwierdził, że... wbijając nóż w plecy matki, nie chciał jej zabić.
Na proces Krystian M. będzie teraz czekał w areszcie, gdzie trafił decyzją sądu. Za usiłowanie morderstwa grozi mu dożywocie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Augustów. Atak nożownika na bezbronną staruszkę. Przyznał się do winy, nie mówi, dlaczego to zrobił

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.