Łódzkie: Wtargnęli siłą, splądrowali dom. UPROWADZILI 41-latka i zawieźli do lasu. Na nogi postawionych KILKUDZIESIĘCIU POLICJANTÓW!

i

Autor: Policja /archiwum

Sceny w Łódzkiem niczym z filmu Vegi! 41-latek uprowadzony wprost ze swojego łóżka. W akcji KILKUDZIESIĘCIU POLICJANTÓW

2021-03-16 14:48

Do niecodziennych wydarzeń doszło o poranku w miniony weekend na terenie Tomaszowa Mazowieckiego (woj. łódzkie). Trzech mężczyzn i kobieta wtargnęli do jednego z domów, splądrowali pomieszczenia, pobili, a następnie przemocą wciągnęli do samochodu jednego z domowników i wywieźli go do lasu. Partnerka mężczyzny wezwała policję, w jego poszukiwania zaangażowanych zostało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 13 marca o poranku na terenie jednego z osiedli domów jednorodzinnych w Tomaszowie Mazowieckim. Z policyjnych ustaleń wynika, że przed posesją zatrzymało się osobowe auto, z którego wysiadło trzech mężczyzn i kobieta. - Osoby te weszły na teren posesji i dobijały się do drzwi. Gdy 34-letnia mieszkanka posesji otworzyła je, jeden z mężczyzn odepchnął ją wchodząc do środka, a kolejny uderzył. Grupa napastników wdarła się do kolejnych pomieszczeń, gdzie w jednym znaleźli, po czym wyciągnęli z łóżka, 41-letniego partnera kobiety, a następnie pobili go uderzając i kopiąc po całym ciele. Kobieta próbował pomóc swojemu konkubentowi, ale została ponownie uderzona. Dwoje napastników splądrowało również mieszkanie i ukradło 200 złotych. Następnie pobitego mężczyznę siłą wyciągnęli z mieszkania i wepchnęli wbrew jego woli do samochodu, odjeżdżając w nieznanym kierunku - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Skonfiskowali narkotyki warte ponad milion złotych

Do działań skierowanych zostało kilkudziesięciu policjantów ze wszystkich pionów i podległych komisariatów. Skrupulatnie zbierano i łączono kolejne informacje prowadząc jednocześnie penetrację terenu powiatu tomaszowskiego za autem, którym sprawcy wraz z pozbawionym przez nich wolności 41-latkiem odjechali spod domu zgłaszającej.

ZOBACZ TEŻ: ZDUŃSKA WOLA: Ukrywał na swojej posesji GIGANTYCZNY MAJĄTEK. Policja znalazła HELIKOPTER, jacht, skuter wodny i dużo więcej! [ZDJĘCIA]

- Koordynacja tych działań doprowadziła do zatrzymania trzy godziny później wszystkich napastników tj. dwóch 46-latków, jednego 41-latka oraz 43-letnią kobietę, będących mieszkańcami Tomaszowa. W tym sam czasie dyżurny policji otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pobitym mężczyźnie w rejonie jednej z dróg w gminie Lubochnia. Skierowani na miejsce policjanci z Czerniewic potwierdzili, że to uprowadzony wcześniej mężczyzna. W rozmowie z 41-latkiem ustalili, że po kolejnym pobiciu oprawcy pozostawili go na dukcie leśnym. Został on przewieziony do szpitala i pozostał na obserwacji. Jego życiu już nic nie zagraża - podaje policja.

CZYTAJ TEŻ: SZOK. Jeździł po Łodzi PIJANY. Kiedy zatrzymała go policja okazało się, że tego dnia POTRĄCIŁ CZŁOWIEKA

Sprawcy usłyszeli zarzuty, za które kodeks karny przewiduje karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Ponadto jeden z 46-latków oraz jego o pięć lat młodszy kompan dopuścili się tych czynów w warunkach tak zwanej recydywy, za którą kodeks karny przewiduje obostrzenie kary.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim, nadzorującego postępowanie, sąd wobec przestępczego kwartetu zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Będzie również decydował o ich dalszym losie.

ZOBACZ TEŻ: Był kurierem mafii oszukującej metodą "na wnuczka", choć o tym... NIE WIEDZIAŁ! Jak to możliwe?

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany