Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Widzieliście tę kobietę?

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Widzieliście tę kobietę?

2022-09-27 9:02

Łódzka policja poszukuje zaginionej Janiny Ławniczak. Kobieta w wakacje wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Poszukiwania Janiny Ławniczak prowadzą policjanci z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Kobieta, w dniu 5 lipca 2022 r. wyszła z domu przy ul. Zbaraskiej w Łodzi i do chwili obecnej nie powróciła. Jak podaje policja, Janina Ławniczak ma 56 lat, 160 cm wzrostu, krótkie farbowane na ciemny brąz włosy oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w długie grafitowe materiałowe spodnie, bordowy T-shirt bordowy bez nadruków, czarne buty baleriny. Miała przy sobie czarną torbę na ramię.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje prezenterka Radia ESKA Sylwia Kurzela. "Do ostatnich chwil nie poddawała się w heroicznej walce z rakiem"

Znaki szczególne: liczne braki w uzębieniu, proteza zębów górnych i dolnych.

Łódź: zaginiona Janina Ławniczak

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej kobiety policja prosi zgłaszać do VIII Komisariatu Policji w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 250. Dyżurny tel. 47-841-24-00. Funkcjonariusz prowadzący poszukiwania: tel. 47-841-24-49 (pon.-pt / 8-16). Telefon alarmowy: 112.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie: Brama zmiażdżyła 3-letniego chłopca. Wybiegł z auta za psem. Wstrząsające szczegóły

Brama zmiażdżyła Oliwierka na oczach babci
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?