Rytualny mord w centrum Łodzi

Zabiła ukochanego Tomka jak wampira. Nowe fakty w sprawie nocnego zabójstwa

2023-02-24 8:59

Odebrała mu życie tak, jak przed wiekami osinowym kołkiem zabijano krwiożercze wampiry. Anna W. (54 l.) z Łodzi jednym ciosem nożem prosto w serce zabiła swojego ukochanego Tomasza P. (44 l.), kiedy ten smacznie spał w ich wspólnym łożu. Czy posłała go na tamten świat, bo widziała w nim bestię z najgłębszych czeluści piekła?

Para mieszkała na trzecim piętrze w jednej z kamienic przy ul. Nowomiejskiej, w samym centrum miasta, około stu metrów od Placu Wolności. Ona zajmowała się domem, on pracował na budowie.

Z profilu pana Tomasza w mediach społecznościowych wieje grozą. Mężczyzna umieścił tam tylko jedno swoje zdjęcie w upiornej masce. „Maska nałożona na twarz tego typu, wróży coś złego. Ale i określa stan duchowy danego człowieka.” - skomentowała jedna z internautek.

Niewykluczone, że jego partnerka również dostrzegła, że dzieje się z nim coś złego, że z człowieka zmienia się w kreaturę, jak z najgorszych koszmarów.

W miniony wtorek, 21 lutego, oboje wieczorem położyli się spać. Anna W. nie mogła jednak zasnąć, czekała aż sen zmorzy leżącego obok Tomasza. Kiedy usłyszała delikatne pochrapywanie, delikatnie podniosła się z łóżka, sięgnęła po nóż i całych sił zagłębiła ostrze w ciele swojego partnera, przeszywając jego serce. Gdy wydał ostatnie tchnienie zadzwoniła na policję i powiedziała, że go zabiła.

Teraz wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zbrodni zajmuje się prokuratura. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pokrzywdzony został ugodzony nożem w klatkę piersiową nożem kuchennym, w czasie gdy spał w łóżku – mówi Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. - Wyniki sądowo-lekarskiej sekcji zwłok pozwoliły na stwierdzenie, że ofierze zadany został jeden tylko cios nożem w serce, który okazał się śmiertelny. Zatrzymana kobieta podczas przesłuchania, przyznała się do zarzuconej zbrodni, złożyła szczegółowe wyjaśnienia. Stwierdziła, że żałuje swojego zachowania. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Zabiła ukochanego Tomka jak wampira