Zaginiona 15-letnia Paulina z Łodzi ODNALEZIONA cała i zdrowa. Nie uwierzycie, gdzie była

2020-08-12 13:40 Dariusz Kucharski
Zaginiona 15-letnia Paulina z Łodzi odnaleziona cała i zdrowa nie uwierzycie gdzie była
Autor: KWP Łódź

Oj, narobiła strachu swoim bliskim 15-letnia Paulina z Łodzi, która w poniedziałek 10 sierpnia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Na szczęście dziewczyna dziś (12.08) około południa została odnaleziona cała i zdrowa. Czytajcie DALEJ, gdzie przebywała.

O zaginięciu Pauliny pisaliśmy W TYM MIEJSCU.
Mieszkająca na terenie dzielnicy Łódź Górna dziewczyna wyszła z rodzinnego domu 10 sierpnia około godziny 15. Rodzicom nie powiedziała dokąd się udaje. Kiedy długo nie wracała, a jej telefon milczał jej bliscy zgłosili zaginięcie w VII komisariacie policji przy ul. 3 Maja w Łodzi. Funkcjonariusze ostro zabrali się za poszukiwania. Ustalili, że w chwili, gdy była widziana ostatni raz miała w ręku torbę podróżną z nadrukiem w postaci fioletowo-białych kwiatów. To pozwalała przypuszczać, że mogła gdzieś wyjechać.

Mundurowi musieli sprawdzić wszystkie tropy, poznać jej znajomych, sprawdzić z kim się ostatnio kontaktowała. Tak wpadli na jej ślad.
Dziś około godziny 12 namierzyli ją aż 300 kilometrów od rodzinnego domu. Okazało się, że pojechała w odwiedziny do koleżanki mieszkającej w powiecie żywieckim. Tam odnaleźli ją miejscowi policjanci.
Teraz nieroztropną nastolatkę czeka droga powrotna do domu i poważna rozmowa ze swoimi rodzicami,

Poszukiwania Iwony Wieczorek. Jest prawdopodobne miejsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.