Złoczew. Zniszczył sąsiadce samochód kosiarką. Grozi mu nawet 5 lat za kratkami

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. HolgersFotografie/zdjęcie ilustracyjne

Grozi mu nawet 5 lat za kratkami!

Kiedy kosił trawę, przypomniało mu się o konflikcie z sąsiadką. Oto, jak się wyładował...

2022-10-04 8:58

Nawet do 5 lat za kratkami grozi mężczyźnie, który skonfliktowany ze swoją sąsiadką uszkodził jej auto. Mężczyzna wyładował swoją frustrację podczas koszenia trawy. Straty oszacowano na 2400 złotych.

Jak opisuje policja, pod koniec września 2022 roku mieszkanka Złoczewa powiadomiła służby o uszkodzeniu zderzaka jej samochodu zaparkowanego przed blokiem. Właścicielka oszacowała szkodę na 2400 złotych. Kobieta nie znała okoliczności tego zdarzenia ani nie podejrzewała, kto mógł to zrobić. "Informacje zebrane przez złoczewskich policjantów wskazywały, że związek z tym zniszczeniem może mieć 35-letni mężczyzna zamieszkujący po sąsiedzku" - podaje asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do jego drzwi, po krótkiej rozmowie z policjantami 35-latek przyznał się do uszkodzenia samochodu. "Wyjaśnił, że kiedy kosił trawnik celowo uderzył kosą spalinową w przedni zderzak zaparkowanego niedaleko samochodu kia. Doskonale wiedział, że jest on własnością sąsiadki, z którą od jakiegoś czasu jest w konflikcie" - informuje Kulawiecka.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat więzienia. 35-latek w przeszłości nie wchodził w konflikt z prawem.

Sonda
Czy masz dobre relacje ze swoimi sąsiadami?
Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking
Nasi Partnerzy polecają