Finał WOŚP 2022 zbliża się wielkimi krokami. Łódź z rekordową liczbą wolontariuszy!

i

Autor: UMŁ /archiwum

Finał WOŚP 2022 zbliża się wielkimi krokami. Łódź z rekordową liczbą wolontariuszy!

2022-01-15 7:09

Finał WOŚP 2022 już 30 stycznia. W tym roku w Łodzi padł rekord zgłoszeń wolontariuszy! Jubileuszowa edycja, zorganizowana pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, poświęcona jest okulistyce dziecięcej.

Po raz kolejny Łódź silnie wspiera Wielki Finał WOŚP, tworząc w samym mieście aż 14 sztabów. W tym roku padł rekord zgłoszeń wolontariuszy – razem z Orkiestrą zagra 200 osób i w sztabie Straży Miejskiej będzie pomagało przy organizacji Wielkiego Finału. Co się będzie działo w Łodzi? Tradycyjnie podczas Wielkiego Finału odbędzie się przejazd Sztabu WOŚP Łódź Wielka Szarża startujący z pasażu Schillera. W uroczystym przemarszu do placu Wolności będzie można podziwiać aż 80 koni, 5 jednostek OSP oraz liczne grupy rekonstrukcyjne. W Manufakturze podczas Wielkiego Finału zaplanowano moc atrakcji, w tym widowiskowy taniec koparek.

ZOBACZ TEŻ: Łodzianka postanowiła ukraść pierwszy milion. Oto, jak to zrobiła!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Jak zapewnia łódzki magistrat, Miasto przygotuje także ciekawe atrakcje dla wszystkich licytujących. Podczas WOŚP będzie można zlicytować wyjątkowe przedmioty oraz usługi przekazane na rzecz zbiórki od osób pełniących najważniejsze stanowiska w mieście.

Więcej informacji o Wielkim Finale WOŚP już niebawem.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?