HORROR pod Sieradzem: Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechało auto. NIE MIAŁ SZNAS

i

Autor: BE /archiwum

HORROR pod Sieradzem: Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechało auto. NIE MIAŁ SZANS

2021-01-07 8:21

Tragiczny wypadek w m. Rembów pod Sieradzem miał miejsce 5 stycznia 2021 r. Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechało auto. Pieszy zginął na miejscu.

Wypadek w miejscowości Rembów w gminie Brzeźnio miał miejsce około godz. 23:00. Doszło do niego w terenie niezabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący od strony Złoczewa 31-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący oplem signum prawdopodobnie najechał na leżącego już na jezdni 51-letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe. Policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości kierowcy opla. Wynik badania wskazał, że był on trzeźwy.

Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Przypomnijmy, w ciągu ostatnich tygodni doszło do kilku podobnych wypadków, w tym m.in. w Wiadernie w powiecie tomaszowskim [CZYTAJ WIĘCEJ...] czy w miejscowości Grabów pod Łęczycą [CZYTAJ WIĘCEJ...]. W pierwszym przypadku wypadek okazał się śmiertelny, w drugim obrażenia mężczyzny nie zagrażały jego życiu.

Potworny mord w Ząbkach. Tak zadźgał Kacpra na klatce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany