Jechał pasem awaryjnym prosto na ludzi. To wideo mrozi krew w żyłach

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography /zdjęcie ilustracyjne

O włos od tragedii!

Jechał pasem awaryjnym prosto na ludzi. To wideo mrozi krew w żyłach

2022-09-26 14:33

Do niezwykle groźnej sytuacji doszło we wrześniu na autostradzie A2 na wysokości powiatu łowickiego. Pirat w audi, jadąc pasem awaryjnym, o mały włos nie wjechał w dwóch mężczyzn. Kierowca w ostatniej chwili odbił, unikając potrącenia ich. Nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach!

Nagranie z tego szokującego zdarzenia zostało opublikowane na YouTube, na kanale "Bandyta z kamerką". Widać na nim, jak kierowca audi wyjeżdża z prawej strony auta, którego kierowca rejestrował drogę, i jadąc pasem awaryjnym omal nie rozjeżdża pieszych. Kawałek wcześniej na pasie awaryjnym widoczny był samochód, a dwaj mężczyźni prawdopodobnie szli na stację benzynową po paliwo. Jak pokazuje nagranie, cudem uniknęli tragicznej śmierci. Kierowca audi w ostatniej chwili odbił, wjeżdżając na prawy pas, a następnie zniknął wyprzedziwszy kolejne auta.

PRZECZYTAJ: Łódzkie: Brama zmiażdżyła 3-letniego chłopca. Wybiegł z auta za psem. Wstrząsające szczegóły

Autor kanału informuje, że do zdarzenia doszło 16 września 2022 r. na autostradzie A2 w pobliżu MOP Parma, w powiecie łowickim (woj. łódzkie). Jak czytamy, sprawą zajęła się policja, która ustala dane pirata drogowego. Wiele wskazuje na to, że poniesie on konsekwencje swojej niebezpiecznej, brawurowej jazdy.

ZOBACZ TEŻ: Pędził BMW pasem awaryjnym na A1, wyprzedzając jak wariat. Oto nagranie! [WIDEO]

Igor S. zatrzymany. Próbował rozjechać policjantów!
Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Nasi Partnerzy polecają