Jechał pasem awaryjnym prosto na ludzi. To wideo mrozi krew w żyłach

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography /zdjęcie ilustracyjne

O włos od tragedii!

Jechał pasem awaryjnym prosto na ludzi. To wideo mrozi krew w żyłach

2022-09-26 14:33

Do niezwykle groźnej sytuacji doszło we wrześniu na autostradzie A2 na wysokości powiatu łowickiego. Pirat w audi, jadąc pasem awaryjnym, o mały włos nie wjechał w dwóch mężczyzn. Kierowca w ostatniej chwili odbił, unikając potrącenia ich. Nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach!

Nagranie z tego szokującego zdarzenia zostało opublikowane na YouTube, na kanale "Bandyta z kamerką". Widać na nim, jak kierowca audi wyjeżdża z prawej strony auta, którego kierowca rejestrował drogę, i jadąc pasem awaryjnym omal nie rozjeżdża pieszych. Kawałek wcześniej na pasie awaryjnym widoczny był samochód, a dwaj mężczyźni prawdopodobnie szli na stację benzynową po paliwo. Jak pokazuje nagranie, cudem uniknęli tragicznej śmierci. Kierowca audi w ostatniej chwili odbił, wjeżdżając na prawy pas, a następnie zniknął wyprzedziwszy kolejne auta.

PRZECZYTAJ: Łódzkie: Brama zmiażdżyła 3-letniego chłopca. Wybiegł z auta za psem. Wstrząsające szczegóły

Autor kanału informuje, że do zdarzenia doszło 16 września 2022 r. na autostradzie A2 w pobliżu MOP Parma, w powiecie łowickim (woj. łódzkie). Jak czytamy, sprawą zajęła się policja, która ustala dane pirata drogowego. Wiele wskazuje na to, że poniesie on konsekwencje swojej niebezpiecznej, brawurowej jazdy.

ZOBACZ TEŻ: Pędził BMW pasem awaryjnym na A1, wyprzedzając jak wariat. Oto nagranie! [WIDEO]

Igor S. zatrzymany. Próbował rozjechać policjantów!
Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają