Koncert

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. mikewallimahes /zdjęcie ilustracyjne

Koncert dla Ukrainy w łódzkiej Atlas Arenie. Na scenie Kayah, Zawiałow, Igo, Zalewski i inni [BILETY]

2022-03-14 14:47

Już 20 marca w Łodzi odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny – "Razem z Ukrainą". Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy.

Podczas koncertu "Razem z Ukrainą" na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią największe gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich Vito Bambino, Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho.

Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki. Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Jak mądrze nieść pomoc Ukraińcom? Sprawdź, jak to robić w Łodzi [INFORMATOR]

Koncert dla Ukrainy na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej

Koncert charytatywny "Razem z Ukrainą" w Łodzi. Bilety "cegiełki" – po ile?

"Razem z Ukrainą" to wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Minimalna cena biletu “cegiełki” to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Transmisja koncertu Razem z Ukrainą

Dyrektorem muzycznym koncertu jest Wojciech Urbański – kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk. Koncepcja wydarzenia powstaje w porozumieniu z Anną Stavychenko, Dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, przebywającą obecnie w Polsce.

W składzie zespołu oraz chóru towarzyszącego występom na scenie znajdą się polscy oraz ukraińscy wykonawcy. Projekt realizowany jest również we współpracy z Teatrem Polskim w Warszawie.

Koncertu "Razem z Ukrainą" w łódzkiej Atlas Arenie transmitowany będzie na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o godz. 20:00.

Jak kupić bilety?

Bilety na koncert “Razem z Ukrainą” dostępne już od piątku, 11 marca w bileteriach: Eventim, Ebilet, Going oraz na stronie www.followthestep.com.

Sonda
Włączyłeś się w pomoc zbierania rzeczy dla Ukraińców?