ŁÓDŹ: Był poszukiwany, bo OKRADŁ STRAŻAKÓW. Wpadł podczas kontroli drogowej!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

ŁÓDŹ: Był poszukiwany, bo OKRADŁ STRAŻAKÓW. Wpadł podczas kontroli drogowej!

2020-12-10 11:30

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali do kontroli 23-latka, który jadąc fiatem ulicą Brzezińską, przekroczył dozwoloną prędkość. Wkrótce okazało się, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany za kradzież.

W miniony wtorek (8 grudnia 2020 roku) policjanci z łódzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego fiatem, który jechał ulicą Brzezińską z prędkością o 38 kilometrów większą niż dopuszczalna. - Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że 23-latek od połowy października poszukiwany jest jako sprawca kradzieży przyczepy należącej do strażaków z OSP Mikołajew w Łodzi - podaje policja.

Zdarzenie miało miejsce 19 października 2020 roku. O kradzieży pisaliśmy TUTAJ. Po kilku dniach policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową odnaleźli przyczepę na terenie opuszczonej posesji w podłódzkiej miejscowości. Wkrótce wytypowali i namierzyli pierwszego, notowanego w przeszłości 26-letniego sprawcę kradzieży.

- Zatrzymanie drugiego było kwestią czasu. 23-latek również był w przeszłości notowany. Teraz usłyszał zarzut kradzieży, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5 - informuje policja.

Mężczyzna odpowie również za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości otrzymał mandat w wysokości 300 złotych.

W tym mieszkaniu Adrian R. zamordował Martę K
Nasi Partnerzy polecają