Łódź. Zaczaił się w przebieralni i zrobił kobiecie zdjęcie. Teraz odpowie przed sądem

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Derks24 /zdjęcie ilustracyjne

Łódź. Zaczaił się w przebieralni i zrobił kobiecie zdjęcie. Teraz odpowie przed sądem

2022-01-27 12:32

Łódzcy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który zrobił zdjęcie kobiecie w przebieralni jednej z łódzkich pływalni. Grozi mu za to kara nawet do 5 lat więzienia.

22 stycznia 2022 roku policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że klient łódzkiego kąpieliska zrobił zdjęcie kobiecie podczas korzystania z przebieralni. Jak się okazało, 20-latka weszła do przebieralni i w pewnym momencie zauważyła rękę z telefonem komórkowym wystającą spod ścianki sąsiedniego boksu. "Kobieta ubrała się i poczekała przed drzwiami tego pomieszczenia. Kiedy wyszedł stamtąd mężczyzna, zapytała dlaczego zrobił jej zdjęcie. Mężczyzna nie odpowiedział i się zaśmiał. Pokrzywdzona wezwała ochronę i policję. Gdy na miejsce dotarli stróże prawa, 25-letni łodzianin przyznał się do winy, lecz nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania" - opisuje mł.asp. Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Horror w "chińczyku" na łódzkich Bałutach. Klient baru postrzelił mężczyznę w twarz

Knurów: Chciał wjechać rowerem do biura!

Policjanci przewieźli zatrzymanego do komisariatu, gdzie został mu przedstawiony zarzut utrwalenia wizerunku nagiej osoby. Jak podaje policja, za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy kobiety w Polsce są traktowane jako obiekty seksualne?
Nasi Partnerzy polecają