MAKABRYCZYNY wypadek w Strykowie koło Łodzi. Ze skody nic nie zostało [FOTO]

2020-08-12 13:30 Dariusz Kucharski

Do makabrycznie wyglądającego wypadku doszło we wtorek, 11 sierpnia przed północą w Strykowie koło Łodzi. Osobowa skoda zderzyła się tam z TIR-em. Dwóch mężczyzn podróżujących autem osobowym zostało ciężko rannych. Z ich samochodu został wrak.

Było kilkanaście minut po godzinie 23. Ulicą Warszawską w Strykowie, która jest częścią drogi krajowej nr 14, jechał ciężarowy DAF z naczepą. W tym samym czasie ulicą Targową podróżowało skodą dwóch obywateli Kirgistanu. Chwilę później wyjeżdżające z drogi podporządkowanej auto osobowe wjechało pod TIR-a.

- Kierujący skodą nie zastosował się do znaku STOP i uderzył w naczepę – mówi „Super Expressowi” Robert Borowski z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu. - Obaj podróżujący samochodem osobowym mężczyźni zostali ranni. Kierowca odniósł obrażenia ręki, jego pasażer głowy. Przewieziono ich do szpitala w Łodzi.

W wyniku zderzenia mężczyźni zostali zakleszczeni w samochodzie, więc żeby ich wydostać na miejsce wezwano strażaków, którzy przy pomocy narzędzi hydraulicznych rozcięli karoserię.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Pijana 39-latka pędziła 170km/h, wyprzedziła nieoznakowany radiowóz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.