Okruszek i Tofik są nierozłączni! Psi duet szuka domu po śmierci opiekuna. Pomożecie?

i

Autor: fot. Schronisko w Łodzi

Okruszek i Tofik są nierozłączni! Psi duet szuka domu po śmierci opiekuna. Pomożecie?

2021-11-30 14:34

Okruszek i Tofik trafili do łódzkiego schroniska 5 października 2021 roku, po tym jak zmarł ich opiekun. Psiaki są nierozłączne, dlatego schronisko szuka dla nich wspólnego domu. Pomożecie? Podajcie dalej!

To był dla Okruszka i Tofika trudny dzień. Psiaki, 5 października, zdezorientowane, przestraszone i wtulone w siebie trafiły do łódzkiego schroniska. Na szczęście, jak opisują pracownicy, z każdym dniem ich strach był coraz mniejszy, a ciekawość coraz większa. To właśnie dzięki wsparciu pracowników schroniska przy ul. Marmurowej, znowu zaczęły otwierać się na człowieka. "Są absolutnie wyjątkowi!" - opisują opiekunowie i jak dodają: "Okruszek i Tofik są też ze sobą bardzo związani. Chodzą za sobą krok w krok, wszystko robią razem, dlatego szukamy dla nich wspólnego domu. Podczas spacerów i zabaw na wybiegu pokazali nam, że są fanami piłki i że w tej zabawie są niezmordowani!"

CZYTAJ TEŻ: Te interwencje łódzkiego Animal Patrolu łamią serce... [ZDJĘCIA]

Pomyśl o świadomej adopcji zwierzaka. Wolontariusze lubelskiego schroniska dla zwierząt zachęcali do tego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Jak adoptować Okruszka i Tofika?

Osoby zainteresowane zaproszeniem psiaków do domu mogą zgłosić się do łódzkiego schroniska za pośrednictwem maila: schronisko.biuro@o2.pl.

Warto zapoznać się także z obowiązującą procedurą adopcji: schronisko.uml.lodz.pl.

Sonda
Czy adoptowałeś(aś) kiedykolwiek zwierzę?