Popularne kąpieliska w regionie łódzkim. Co czeka Cię na miejscu?

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. sojo-foto /zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie: kąpieliska w Łodzi i okolicy. Gdzie nad wodę w Łódzkiem?

2022-06-20 14:40

Pogoda w Łodzi i regionie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Powodzeniem cieszy się w Łódzkiem woda. Żeby zaznać upragnionego relaksu, wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko. Łódź kąpieliskami stoi, a na wielu z nich w tym roku znalazły się nowe atrakcje. Gdzie jeszcze nad wodę w Łódzkiem? Sprawdziliśmy! Oto kąpieliska w Łodzi i województwie łódzkim, które warto odwiedzić.

Łódzkie: kąpieliska na weekendowy wypad

Jeśli na odpoczynek mamy tylko weekend, zamiast jechać kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów, warto rozejrzeć się za kąpieliskami w regionie. Gdzie nad wodę w Łódzkiem? Śmiało można powiedzieć, że już sama Łódź kąpieliskami stoi - znajdziecie tu nie jedno strzeżone kąpielisko z atrakcjami, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie lotnisko rozwija siatkę połączeń! Dokąd polecimy wkrótce z Łodzi?

Łódzkie: woda i relaks bliżej niż myślisz

Jeśli jednak macie ochotę na wypad za miasto, to mamy dla Was kilka propozycji, z którymi warto się zapoznać. Czasem wystarczy niespełna godzinna podróż samochodem, by znaleźć się w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku i zaznać odrobiny relaksu. Warto pamiętać, że najbezpieczniej jest na kąpieliskach strzeżonych, dlatego zdecydowanie powinniśmy wybierać takie miejsca.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragedia w Plewniku. Rolnik poszedł na ryby, utopił się w stawie

Krzysztof Gawkowski: Cenę paliwa można obniżyć o ponad złotówkę

Kąpieliska - woj. łódzkie ma się czym pochwalić

Na które kąpieliska w Łodzi i województwie łódzkim fajnie jest wybrać się z paczką znajomych lub rodziną? Przygotowaliśmy dla Was opisy każdego z kąpielisk, abyście wstępnie wiedzieli, co czeka Was na miejscu. Sprawdźcie w poniższej galerii:

Sonda
Umiesz pływać?