Był poszukiwany trzema listami gończymi. Groźny przestępca ukrywał się przed policją... w łóżku

2022-01-05 8:33
Był poszukiwany trzema listami gończymi. Groźny przestępca ukrywał się przed policją... w łóżku
Autor: Policja /KWP Łódź

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali 39-latka, który był poszukiwany trzema listami gończymi. Ukrywał się od kilku lat, również poza granicami naszego kraju. Ma na swoim koncie przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa rozbójnicze z użyciem broni, za które orzeczono kary pozbawienia wolności. Choć próbował ukryć się przed funkcjonariuszami w łóżku, w końcu został złapany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy, na podstawie trzech listów gończych, od kilku lat poszukiwali 39-letniego mężczyzny. "Mieszkaniec Kutna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości również poza granicami naszego kraju. Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że 39-latek mógł powrócić do swojego miejscu zamieszkania. Zatrzymali mężczyznę 4 stycznia 2022 roku. Ukrył się przed funkcjonariuszami w mieszkaniu pod stelażem łóżka" - informuje podkom. Edyta Machnik z kutnowskiej policji. Był poszukiwany między innymi za przestępstwa narkotykowe oraz szereg przestępstw rozbójniczych, w tym z użyciem broni palnej. 4 stycznia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

CZYTAJ TEŻ: Dzięki sąsiadowi złodziej wyszedł z mieszkania w kajdankach. Akcja policji na jednym z łódzkich osiedli

Wielka akcja CBŚP w Kujawsko-Pomorskiem. 5 osób zatrzymanych
Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE