Krwawa awantura w Koluszkach

Podczas kłótni wzięła do ręki nóż i niewiele myśląc dźgnęła znajomego

2022-07-21 13:47

To mogło skończyć się tragedią. Do groźnego zdarzenia doszło w tym tygodniu w podłódzkich Koluszkach. 43-letnia kobieta, podczas kłótni wzięła do ręki nóż i ugodziła nim swojego znajomego. Teraz grozi jej kara nawet do 15 lat więzienia.

Koluszkowska policja poinformowała dziś (21 lipca) o zatrzymaniu 43-letniej kobiety podejrzanej o ugodzeniu nożem swojego o trzy lata młodszego znajomego. W miniony poniedziałek (18 lipca) rano zakrwawionego 40-latka znaleźli sąsiedzi i zawiadomili służby. Jak się okazało, do ugodzenia nożem doszło poprzedniego dnia podczas zakrapianego alkoholem spotkania.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Kobieta dźgnęła go nożem, lecz on bawił się dalej. Omal nie wykrwawił się na ulicy!

"Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. 43-letnia agresorka została zatrzymana. Była nietrzeźwa. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia przez kilka godzin. Wykonali oględziny, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz nóż, którym posłużyła się kobieta. Po wytrzeźwieniu 43-latka usłyszała prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 do nawet 15 lat pozbawienia wolności" - poinformowała sierż. sztab. Aneta Kotynia z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

ZOBACZ TEŻ: Poszedł z żoną na spacer nad rzekę, postanowił się wykąpać. Śmierć przyszła niespodziewanie

Wobec podejrzanej sąd zastosował tymczasowy areszt.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Nasi Partnerzy polecają