Koronawirus w woj. łódzkim. Wśród nowych OFIAR ZARAZY pacjent ze Zgierza

2020-05-19 10:26 BE
Koronawirus
Autor: jarmoluk/Pixabay/cc0 Koronawirus. Nowe przypadki w Nowym Sączu i powiatach: brzeskim, limanowskim oraz nowosądeckim

Dziś (19 maja) tuż po godz. 10:00 ministerstwo zdrowia poinformowało o 195 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o śmierci pięciu pacjentów - jednym z nich był mężczyzna ze Zgierza.

Nie żyje 49. ofiara koronawirusa w województwie łódzkim. To 68-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu zgierskiego, który przebywał w szpitalu w Zgierzu. W regionie łódzkim do tej pory odnotowano 1251 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 754 osoby wyzdrowiały. W tej chwili kwarantanną w woj. łódzkim objętych jest 2575 osób, a nadzorem epidemiologicznym - 561 osób.

Liczba zakażonych groźnym wirusem z Chin w Polsce rośnie. Dziś rano ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 190 zarażonych, w tym 150 przypadków dotyczy Śląska, gdzie największe ognisko choroby wykryto wśród górników. Na tę chwilę w Polsce odnotowano 19 080 zakażeń koronawirusem, w tym 941 osób zmarło.

Aby być na bieżąco z sytuacją koronawirusa w Polsce śledźcie naszą RELACJĘ NA ŻYWO!<<

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1FVe-sZM-mRrWd2IjN-xbVDDKgs00oqgR" width="640" height="480"></iframe>

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

Restauracje w Warszawie otwarte

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.