Prezydent Tomaszowa z koronawirusem. NIEPOKOJĄCE informacje O OBJAWACH

i

Autor: Marcin Witko

Prezydent Tomaszowa z koronawirusem. NIEPOKOJĄCE informacje O OBJAWACH

2020-09-30 11:21

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko zakażony koronawirusem. Jak informuje, chorobę przechodzi z objawami. Zakażona jest także jego żona. Informację przekazał na swoim fanpage'u.

Jak informuje prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, pierwsze symptomy COVID-19 pojawiły się kilka dni temu. Od tego czasu, jak podaje, przebywa w domu w izolacji. Zakażenie koronawirusem potwierdziły testy laboratoryjne. Zakażona jest również żona Marcina Witko, szefowa Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

- Przechodzimy chorobę niestety objawowo - pisze prezydent Tomaszowa na swoim fanpage'u. Jak dodaje, nie wie, gdzie mógł się zarazić. - Mam nadzieję, że się uporamy z tą chorobą i wrócimy do pełni zdrowia - dodaje.

Jak informuje, Urząd Miasta funkcjonuje normalnie i będzie obsługiwał mieszkańców, w reżimie sanitarnym, tak jak do tej pory.

Inspektorzy sanitarni ustalają, z kim w ostatnim czasie prezydent Tomaszowa miał kontakt. Osoby te trafią na kwarantannę.

W dzisiejszym raporcie ministerstwa zdrowia dotyczącym koronawirusa odnotowano ponad 1550 nowych przypadków zakażenia, potwierdzonych testami laboratoryjnymi. W województwie łódzkim jest ich 87.

Koronawirus w Polsce, 30.09.2020 r.

i

Autor: SE

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

Łuaksz Szumowski wyszedł z domu. Co z koronawirusem?
Nasi Partnerzy polecają