#Hot16Challenge bije rekordy! ZOBACZ NAJLEPSZE beefy z koronawirusem z Łodzi! [WIDEO]

2020-06-05 22:28 BE

Cała Polska rapuje w słusznej sprawie. W Hot16Challenge zebrano już na walkę z koronawirusem ponad 3,5 miliona złotych. Wyzwanie podjęli znani ze świata kultury, sztuki czy polityki, a także mniej znani: służby mundurowe, koła gospodyń, prawnicy. Zobaczcie, jak poradzili sobie łodzianie!

Hot16Challenge. Miał być milion, jest już ponad 3 500 000 zł!

Hot16Challenge zainicjował raper Solar. Celem było zebranie miliona złotych na rzecz polskich lekarzy i szpitali, na walkę z koronawirusem. Zbiórka przeszła jednak najśmielsze oczekiwania. Na tę chwilę wpłacono ponad 3 500 000 zł, czyli ponad 350 procent więcej niż zakładano.

W #HotChallenge chodzi o wymyślenie i zarapowanie 16 wersów, tzw. "beefu" z koronawirusem, a następnie wpłacenie dowolnej kwoty na zbiórkę na portalu siepomaga.pl/hot16challenge.

Najlepsze #Hot16Challenge

Do rapowania przekonać dali się m.in. Krzysztof Krawczyk, Kayah, Brodka, Taco Hemingway z Quebonafide, Dawid Podsiadło, Majka Jeżowska, a także Daniel Olbrychski, profesor Marcin Matczak, czy politycy, w tym Andrzej Duda czy też Janusz Korwin-Mikke.

#Hot16Challenge w Łodzi

Nie zabrakło też śmiałków z Łodzi! W Hot16Challenge udział wzięli m.in. strażnicy miejscy, Teatr Wielki w Łodzi, O.S.T.R., Zeus, Uniwersytet Medyczny, Piotr Rogucki, Spinache, Marian Lichtman z Trubadurów, Wuwunio czy Skorek oraz Rzepa. Jak sobie poradzili? ZOBACZCIE ich nagrania w galerii:

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

Krzysztof Krawczyk wyznaje miłość pielęgniarkom. #Hot16Challenge2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.