Koronawirus w Łodzi i regionie: Tak OGROMNEJ LICZBY ZGONÓW jeszcze nie było!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. SharonMcCutcheon

Koronawirus w Łodzi i regionie: Tak OGROMNEJ LICZBY ZGONÓW jeszcze nie było! KOSZMAR!

2020-11-05 15:11

Koronawirus w Polsce bije rekordy. Stan zachorowań dziś (5.11) przekroczył 27 tysięcy. Raport mówi też o ponad 360 zgonach. To dane z ostatniej dobry. Niestety, wśród ofiar koronawirusa znalazło się też blisko 30 pacjentów z województwa łódzkiego. To osoby w wieku od 45 do 96 lat. Szczegóły w materiale.

O tym, ile jest zakażeń na dzień 5.11.2020 r. poinformowało po godz. 10 ministerstwo zdrowia. Aktualny raport mówi o dokładnie 27 143 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia w całej Polsce, z czego aż 1713 w woj. łódzkim. Jest też 367 zgonów. Jak poinformował Łódzki Urząd Wojewódzki, 29 z nich to pacjenci z naszego regionu. To osoby w wieku od 45 do 96 lat. Oto szczegółowe dane o przypadkach śmiertelnych z ostatniej doby:

- 45-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 47-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 48-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 51-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Częstochowie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

CZYTAJ: Koronawirus: Nie żyje 25-letnia kobieta! To NAJMŁODSZA OFIARA COVID-19 w woj. łódzkim

- 66-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 66-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 67-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

- 71-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie. Uwielbiany przez uczniów nauczyciel zabity przez koronawirusa. Słowa pożegnania łamią serce

- 71-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.

- 74-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu pabianickiego

- 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieruszowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 78-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Brzezinach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu brzezińskiego.

- 78-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego-wschodniego.

Ksiądz ratownik medyczny

- 82-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu MSWiA w Warszawie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 83-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Bełchatowie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 86-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 86-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 88-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zduńskiej Woli. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego

- 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Brzezinach. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu brzezińskiego.

- 92-letnia kobieta. Była hospitalizowana w CKD w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 96-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Koronawirus w Polsce i w regionie łódzkim 5.11.2020 r. [DANE]

Od początku epidemii koronawirusa, w województwie łódzkim, wykryto 34 894 przypadków zakażenia, w tym 477 osób zmarło. Obecnie zakażonych jest 22 686 mieszkańców naszego regionu, z czego najwięcej przypadków dotyczy samej Łodzi (8514). Kwarantanną objętych jest 25 531 osób, Do tej pory wyzdrowiało 11731 mieszkańców Łódzkiego.

W całej Polsce, do tej pory, wykryto 466 679 zakażeń, z czego zmarły 6842 osoby.

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

Nasi Partnerzy polecają