Sieradz. Z chodnika wszedł wprost pod koła TIR-a. 22-letni kierowca nie mógł nic zrobić

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Sieradz. Wszedł wprost pod koła TIR-a. 22-letni kierowca nie mógł nic zrobić

2022-02-10 11:50

Tragiczny wypadek na ul. Wojska Polskiego w Sieradzu. Do zdarzenia doszło w środę, 9.02.2022 r. 42-letni pieszy wtargnął pod koła TIR-a i poniósł śmierć na miejscu. Co wiadomo o wypadku?

Wypadek na ulicy Wojska Polskiego w Sieradzu (9.02) miał miejsce około godziny 16:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że idący chodnikiem 42-letni obywatel Ukrainy, z nieustalonych przyczyn, nagle wtargnął pod nadjeżdżający ciągnik siodłowy z naczepą, którym kierował 22-letni mieszkaniec Konstantynowa Łódzkiego. "Niestety, mimo akcji ratunkowej mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu pracowali policjanci, którzy przesłuchali świadków, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie alkomatem kierowcy ciężarówki wykazało, że był on trzeźwy" - podaje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji.

Mysłowice: wjechała w starszą kobietę na przejściu i uciekła!

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzą policjanci wydziału dochodzeniowo- śledczego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Przypomnijmy, że do innego tragicznego wypadku doszło w środę (9 lutego) w Krośniewicach. Tam do rowu wpadło auto osobowe, a śmierć na miejscu poniosła 42-letnia kobieta. Jak się okazało, kierowca uciekł. Policji jednak szybko udało się go znaleźć. WIĘCEJ: Tragedia w Krośniewicach. Pasażerka zginęła, kierowca uciekł. Wiadomo, kim jest

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany