Koronawirus: Lokal Nowa Pracownia w Łowiczu objęty kwarantanną! U gości potwierdzono zakażenie - ostrzega sanepid!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pexels

Koronawirus: Lokal Nowa Pracownia w Łowiczu objęty kwarantanną! U gości potwierdzono zakażenie - ostrzega sanepid!

2020-08-07 14:54

Popularne miejsce spotkań w Łowiczu - Nowa Pracownia, zostało tymczasowo zamknięte z powodu koronawirusa. Jak podaje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łowiczu, w miniony weekend bawiły się tam osoby, u których później potwierdzono zakażenie.

Nowa Pracownia w Łowiczu to m.in. kawiarnia, restauracja i miejsce licznych wydarzeń. Jak poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łowiczu, w dniu 01.08.2020 r. w lokalu przy ul. Podrzecznej 20, w godzinach 21.00 -2.00 przebywały osoby, które w późniejszym terminie uzyskały dodatni wynik badania w kierunku SARS-CoV-2.

CZYTAJ: Polska podzielona na strefy! W woj. łódzkim czerwona i żółta! Szumowski: "Otrząśnijmy się z beztroski"

- Osoby, które w tym czasie przebywały na terenie lokalu proszone są o ograniczenie kontaktów społeczno-zawodowych do minimum i samoobserwacji. W razie niepokojących symptomów zdrowotnych należy poinformować Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Łowiczu - apeluje sanepid.

ZOBACZ TEŻ: W którym powiecie w Łódzkiem NIE MA ANI JEDNEGO przypadku zakażenia? ZOBACZ NAJNOWSZE DANE! [7.08.2020]

Właściciele Nowej Pracowni poinformowali na facebooku, że pracownicy zostali objęci kwarantanną, a lokal został zamknięty do odwołania. Jednocześnie lokal poddany został dezynfekcji.

Więcej na temat koronawirusa w Łodzi i regionie:

1 września dzieci wrócą do szkół? "Polska jest bardzo słabo przygotowana"